Menü
Sepet

Hakkımızda

HİKÂYEMİZ

 

HUXEL markasının serüveni aslında 1996 yılında başlar.

Tütüncüler Tekstil, giyim sektöründe yurtdışı pazarlarına ihracat yapan, dünya markalarına ürünler üreten, önemli başarılar kazanarak büyümüş ve günümüze kadar gelmiş, sektörde oldukça tanınmış ve güçlü bir firmadır.

Yaşam stili ve buna bağlı olarak, değişen ve dönüşen giyim tarzları, özellikle Z kuşağında belirgin olarak kendini göstermektedir. Tütüncüler Tekstil’in yıllar içinde yurtdışı pazarlarındaki kazanmış olduğu olağan üstü deneyimlerini, küresel bir strateji ile tüm dünyaya genç ve dinamik bir marka altında oluşacak giyim koleksiyonuyla sunma hedefi, yıllarca süren araştırma ve tasarım çalışmaları ile HUXEL’da hayat bulmuştur.

2020 yılından itibaren HUXEL’ın küresel bir marka olma yolculuğunun ilk adımları, çağımız dinamiklerinin gerektirdiği şekilde online olarak tüm dünya gençliğinin beğenisine sunmak amacıyla atılmıştır. Kısa zamanda başta Avrupa’nın moda merkezleri sayılan Londra, Paris, Düsseldorf, Amsterdam gibi şehirlerde yaşayan gençlere ulaşmak öncelikli hedefler arasında yer almaktadır.

HUXEL, geçmişin deneyimi, geleceğin enerjisi ile güçlü bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ederken, her geçen gün yepyeni fikirlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Ve HUXEL’ın serüveni devam ediyor…

 

 

 

AMBLEM HİKÂYESİ

 

Çevresine sıcacık bir ışık yayarak süzülmekte olan bir gök taşı, aniden uzay boşluğunda belirir. Sanki nereye gittiğini bilmeden değil de bir hedefi varmışçasına bir rota izlediği diğer gezegenlerin oldukça dikkatini çeker. Karanlık uzayın derinliklerinde hızla ilerlemekte olan bu gök taşı, yanından geçtiği bütün gezegenleri, sahip olduğu ışığıyla aydınlatarak ilerler. Bir alev topunu andıran görüntüsüyle uzay boşluğundaki herkesi cezbeder. Merakla izlemekte oldukları bu gök taşı, masmavi bir gezegenle karşılaşır. Adına Dünya dedikleri bu gezegene sonunda kavuşmuş olmanın verdiği heyecanla atmosferinden yeryüzüne doğru hızla süzülür. Tüm heyecanıyla yeryüzünde Dünya ile buluşan bu gök taşı, büyük bir patlama ve sis bulutunun oluşmasına neden olur. Tam o anda karanlık sis bulutlarını delip ortadan kaldıracak güçte bir ışık halesi meydana gelir. İşte bu, gök taşının Dünya ile buluşması sonucu ortaya çıkan son derece güçlü, huzur ve dinginliğin yanı sıra akıl almaz derecede enerjik, aynı zamanda esnek ve iyileştirici gücü olan muhteşem kristal kuvarstır. Kristal kuvarsın yaydığı bembeyaz ışığın tam ortasında kristalden beklenmedik, rengârenk bir ışık demeti etrafı aydınlatır. İşte o rengârenk ışık demeti Huxel’ın ta kendisidir.

Huxel, bu ışığı insanların kalbinde ve üzerlerinde taşımalarını diliyor…

 

 

 

 

MİSYON & VİZYON

 

Misyon


Yenilikçi ve özgür düşünen bir takım olarak, fikirlerimizi doğru aktarabildiğimiz, sürdürülebilir bir çevre yaratmak anlayışıyla kendimizi sürekli geliştirdiğimiz, sahip olduğumuz bilgi ve deneyimi, hikâyelerimiz ve kurduğumuz hayallerle harmanlayarak gerçeğe dönüştürmek ve geleceğin tasarımını şimdiden sizlere sunmak.


 

Vizyon


- 2030 yılında dünyanın en güçlü ilk 20 ülkenin her birindeki en büyük metropol şehrinde en az bir konsept mağaza açmış olmak.

- Uzay çağına geçildiğinde uzaydaki ilk sanal mağazayı açmak.

 

 

 

 

DEĞERLERİMİZ

 

-Yenilikçi

-Özgür

-Özgün

-Zamanın ötesinde

-Sıra dışı

-Samimi ve anlamlı

-Çevreye duyarlı

-Doğaya saygılı

-Geleceğe odaklı

 

 

 

 

 

HEDEFLERİMİZ

 

EŞSİZ TASARIM

İnsanların içinde kendilerini mutlu, benzersiz ve değerli hissedeceği zamansız ve cinsiyetsiz aynı zamanda fonksiyonel ve teknolojik ürünler tasarlamak.

 

GLOBALLEŞME

Kurumsal sorumluluk bilinciyle hızla değişen dünyada, esnek bir yapıya sahip olan markamızı tüm dünya ile buluşturmak.

 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Çıktığımız bu yolculukta uzun soluklu ve kârlı sürdürülebilir bir büyüme sağlamak.

 

BÜYÜMEK

Hedef Pazar UZAY yaklaşımından hareketle, Pazar payımızı genişleterek büyümek.

 

İŞ BİRLİKLERİ

Global bir marka olmak için dünyadaki ortak paydaşlarla bir araya gelerek iş birlikleri kurmak.

 

KONSEPT MAĞAZACILIK

Bir E-ticaret markası olarak dünyanın en güçlü ilk 20 ülkesinin her birindeki en büyük metropol şehrinde en az bir konsept mağaza açarak hedef kitlemizle yakından etkileşim sağlamak.

 

ULAŞILABİLİRLİK

Teknolojinin her alanda kullanılır olduğu günümüz dünyasında tüm iletişim kanalları yoluyla dünyanın her yerinden ve her anlamda bizlere ulaşabilmenizi sağlamak.